Mērķis ir, dati ir, stāsts ir, bet.. kā panākt, lai auditorija notic un saprot tavu stāstu? Vizuālas metodes ļauj pateikti vienkārši sarežģītas idejas un sakarības, lai pievērstu uzmanību idejām un problēmām.

Datu skola rīko Datu vizualizācijas meistarklases, lai vairotu datu izpratni un tādējādi datos balstītu lēmumu pieņemšanu. Nodarbības notiks 23.11. interesentiem bez priekšzināšanām un 30.11. interesentiem ar priekšzināšanām datu apstrādes metodēs plkst. 18:15 Baltijas Mediju izcilības centra telpās Aldaru ielā 10-4, Vecrīgā.

Meistarklašu vadītāja Nika Aleksejeva, Datu skolas programmas vadītāja Latvijā, nodarbības laikā iepazīstinās ar datu vizualizācijas principu, kā arī iepazīstinās ar metodēm – rīkiem datu vizualizācijai un grafiku pielietojumu labajām un sliktajām praksēm.

Prasības, lai piedalītos meistarklasē:

  • Portatīvais dators (planšetes nederēs)
  • Google konts (nodarbībā tiks izmantoti Google rīki)
  • Motivācija (vietu skaits ir ierobežots līdz 16 cilvēkiem, tāpēc, izvērtējot pieteikumu, pievērsīsim uzmanību motivācijai)

Pieteikšanās: http://ej.uz/vizualizacijas16
Rezultāti par dalības apstiprinājumu tiks izsūtīti 17.11.16.
Dalība ir bez maksas.

Datu skolas misija ir būt par platformu, kas nodrošina apmācības un veido pierādījumos balstītus datu stāstus, tādējādi risinot sabiedrībai aktuālus jautājumus. Tā ir daļa no starptautiska tīkla, kas radīts datu lasītpramses veicināšanai, un aktīvu darbību Latvijā uzsāka 2016. gadā.

Ar jautājumiem var vērsties ruta@datuskola.lv