Pievienojies kopienai!

Datu skola ir kopiena, kas ar prieku strādā ar datiem. Neatkarīgi no tā, vai esi pieredzējis datu analītiķis, iesācējs, kas vēlas iegūt jaunas prasmes, vai organizācijas pārstāvis un vēlies sadarboties, ir vairāki veidi, kā vari iesaistīties.

Tev ir tikai 5 minūtes laika?…

…arī tu vari iesaistīties!

Pievienojies mūsu Facebook grupai vai starptautiskajai diskusiju listei. Uzzini par pēdējiem jaunumiem, uzdod jautājumus, aizsāc diskusijas, vai palīdzi citiem, atbildot uz viņu jautājumiem.

Ja vēlies uzzināt jaunumus par mūsu aktivitātēm, neiesaistoties epastu apmaiņās, pieraksties mūsu ziņu lapai.

Tev ir kāds laiciņš?

Kļūsti par vienu no mums

Ja tevi ir vēlme būt Latvijas datu entuziastu kopienas epicentrā, kļūsti par vienu no mums!

Mūsu mērķis ir uzlabot datu lasītprasmi un sniegt iespēju sadarboties cilvēkiem, kuri vēlas radīt datos balstītus stāstus un projektus ar tiem, kuri šos datus rada. Tāpēc veidojam praktisku spēju, zināšanu un ideju apmaiņas tīklu, rīkojot hakatonus, apmācības un laboratorijas. Kļūsti par vienu no mums un palīdzi mums rīkot pasākumus, kas pulcē aizrautīgus žurnālistus, datu analītiķus, programmētājus un dizainerus. Atraksti uz epastu info@datuskola.lv par savu vēlmi mums pievienoties. Uz sazināšanos!

Mana organizācija vēlas sadarboties. Vai tas ir iespējams?

Noteikti! Mēs esam atvērti sadarbībai ar datu devējiem, medijiem un nevalstiskajām organizācijām, kam ir ko pastāstīt, balsoties datos.

Atraksti mums info@datuskola.lv un sapratīsim, kāds sadarbības veids ir mums abiem piemērotākais!

Theme by Anders Norén