Sadarbība ar organizācijām
Mēs esam atvērti sadarbībai ar datu devējiem, medijiem un nevalstiskajām organizācijām. Raksti uz epastu info@datuskola.lv un kopā sapratīsim, kāds sadarbības veids ir piemērotākais!
Sadarbība ar brīvprātīgajiem
Ja vēlies būt Latvijas datu entuziastu kopienas epicentrā, kļūsti par vienu no mums! Mūsu mērķis ir uzlabot datu lasītprasmi un sniegt iespēju sadarboties cilvēkiem, kuri vēlas radīt datos balstītus stāstus un projektus ar tiem, kuri šos datus rada. Tāpēc veidojam praktisku spēju, zināšanu un ideju apmaiņas tīklu, rīkojot hakatonus, apmācības un laboratorijas. Kļūsti par vienu no mums un palīdzi mums rīkot pasākumus, kas pulcē aizrautīgus žurnālistus, datu analītiķus, programmētājus un dizainerus.